MenuInfo Text
Vyhledávání

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m - detail

SkupinaOSTATNÍ
Kód9235551
PartNoDK-2933-02
Dostupnostna objednávku
Množství
Cena bez DPH304.96 Kč
Cena s DPH369.00 Kč
Před slev. bez DPH335.46 Kč
Před slev. s DPH405.91 Kč
Ušetříte36.91 Kč => 9.09 %
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka pro nepodnikatele24 Měsíce
Záruka pro firmy3 Měsíce
Statusü - V ceníku
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Kategorie
   Elektronika a IT
      Síťové prvky
         Optika
         Patch kabely
Popis produktu
Popis produktu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 2m

     
Description:    
• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Každým dnem se Vám snažíme přinášet nejnižší ceny na trhu. Pokud přesto naleznete u jiného prodejce cenu nižší, prosíme informujte nás.
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Váš e-mail:
Mám o tento produkt zájem:Ano Ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 

Kontakty

  • PC-Rescue Linka: +420 775 99 40 30 (v provozu 9-18 hod. v pracovní dny)

Proč nakupovat u nás ?

  • Levná doprava! Po celé ČR jen za 99kč!
  • Dostupnost... Zboží skladem máme skladem!
  • Objednávky vyřizujeme do 24hodin
  • Poradíme Vám s nákupem
  • Zajímavý splátkový prodej

  •