MenuInfo Text
Vyhledávání

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m - detail

SkupinaOSTATNÍ
Kód9235553
PartNoDK-2933-03
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH346.28 Kč
Cena s DPH419.00 Kč
Před slev. bez DPH380.91 Kč
Před slev. s DPH460.90 Kč
Ušetříte41.90 Kč => 9.09 %
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka pro nepodnikatele24 Měsíce
Záruka pro firmy3 Měsíce
Statusü - V ceníku
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m
Obrázek je pouze ilustrační

Zařazení
Kategorie
   Elektronika
      Síťové prvky
         Optika
         Patch kabely
Popis produktu
Popis produktu

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC
Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 3m

       Description:    
     
• LC / LC Connector
• Connector with ceramic ferrule
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free cable
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 2
• Cable diameter 3mm
• Cable color yellow
• Single packed, with test report
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Každým dnem se Vám snažíme přinášet nejnižší ceny na trhu. Pokud přesto naleznete u jiného prodejce cenu nižší, prosíme informujte nás.
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Váš e-mail:
Mám o tento produkt zájem:Ano Ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 

Kontakty

  • PC-Rescue Linka: +420 775 99 40 30 (v provozu 9-18 hod. v pracovní dny)

Proč nakupovat u nás ?

  • Levná doprava! Po celé ČR jen za 99kč!
  • Dostupnost... Zboží skladem máme skladem!
  • Objednávky vyřizujeme do 24hodin
  • Poradíme Vám s nákupem
  • Zajímavý splátkový prodej

  •