MenuInfo Text
Vyhledávání

KB KABEL FO patchcord duplex SC/SC 50/125, 1m - detail

SkupinaOSTATNÍ
Kód9015501
PartNo
Dostupnostsklademskladem
Množství
Cena bez DPH200.00 Kč
Cena s DPH242.00 Kč
Před slev. bez DPH220.00 Kč
Před slev. s DPH266.20 Kč
Ušetříte24.20 Kč => 9.09 %
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka24 Měsíce
Statusâ - Doprodej
Popis produktu
Optický patchcord duplex SC/SC 50/125, 1m
Zaslat informaci o produktu známému
Váš e-mail:
Zaslat na e-mail:
Komentář:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
 
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?
Každým dnem se Vám snažíme přinášet nejnižší ceny na trhu. Pokud přesto naleznete u jiného prodejce cenu nižší, prosíme informujte nás.
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentář:
Váš e-mail:
Mám o tento produkt zájem:Ano Ne
AntiSpam: 2 plus 3 =
 
Dotaz k tomuto produktu
Váš e-mail:
Telefon:
Dotaz:
AntiSpam: 2 plus 3 =
 

Kontakty

  • PC-Rescue Linka: +420 775 99 40 30 (v provozu 9-18 hod. v pracovní dny)

Proč nakupovat u nás ?

  • Levná doprava! Po celé ČR jen za 99kč!
  • Dostupnost... Zboží skladem máme skladem!
  • Objednávky vyřizujeme do 24hodin
  • Poradíme Vám s nákupem
  • Zajímavý splátkový prodej

  •